Щовесни жителі Селятинської ОТГ підтримують добру традицію та озеленюють свою малу Батьківщину декоративними деревцями. Цього року посадили більше 100 рослин.

   - У цій хорошій справі я завдячую лісівникам. Кілька років тому головний лісничий ДП «Путильський лісгосп» Михайло Юрбаш розпорядився відвести у одному із розсадників Шепітського лісництва дві сотих грядок й з насінин виростити різні породи дерев, які б милували око та прикрашали гірські села й вулиці. Щойно пагінці та коріння стають міцними, їх роздають установам громади, а колективам – пропонують висадити. Все це робиться безкоштовно. Тому я щиро дякую керівнику підприємства Михайлу Юрійовичу Юрбашу та лісничому Шепітського лісництва Олександру Михайловичу Цезі за добру справу, - зазначає голова Селятинської ОТГ Валерій Полянчук.

   Дуби, липи, туї, самшити, ялівці цього року були посаджені на прилеглих територіях Шепітської школи та садочка, біля клубу у Верхньому Ялівці. У центрі громади – селі Селятин, деревця знайшли свої місця біля школи імені О. Зайця, садочка, клубу, сільської ради та комунальної установи надання соціальних послуг.

   Очільник громади Валерій Полянчук, його заступник Андрій Бойчак, керуючий справами Сергій Гайдеєв, начальник відділу освіти Роман Косар особисто долучилися до акції. Вони автомобілями розвезли дерева до закладів та власноруч їх посадили. «Зазвичай ми це робимо з дітками. Праця, спілкування з маленькими гуцулятами заряджають позитивом і спонукають до нових ідей та проектів. Цього року наші помічники перебувають вдома через карантин. Але їхнє завдання буде – доглядати за рослинами», - зауважив Андрій Бойчак.