Відповідно до ст.. 19 Закону України «Про мисливське господарство та полювання» в мисливському господарстві «Карпатське» ДП «Путильське лісове господарство» незабаром відкриється сезон полювання на парнокопитних тварин. 

-          Колективного та облавного полювання на оленя, кабана   та їх молодняк, здатний до самостійного існування з 3 листопада 2019 року  по 31січня 2020 року включно.

-  Колективного та облавного полювання на козулю з 3 листопада   по                                                               30 грудня 2019року включно.

Нагадуємо мисливцям про правила полювання, наявність необхідних для виходу на полювання документів.Днями полювання є субота та неділя. Вартість ліцензії має сталу ціну і залежить від виду мисливської тварини.Загальна вартість полювання може коливатися від 2-4 тис.грн. і залежить від кількості та якості наданих послуг. Незабудьте і про відповідні документи. Вирушаючи на полювання треба мати при собі державне посвідчення мисливця, контрольну картку обліку добутої дичини та порушень правил полювання, дозвіл на відстріл тварин (ліцензія або відстрільна картка) та дозвіл на носіння і зберігання зброї, при наявності мисливської собаки – паспорт на мисливську собаку.      

Попереджаємо мисливців щодо недопущення порушень встановлених правил полювання. До порушників правил полювання застосовуватимуться відповідні міри впливу, визначені чинним законодавством України. Так, при умові незаконного добування або знищення диких тварин при проведенні незаконного полювання, порушник, у відповідності до такс для обчислення розміру збитків, завданих унаслідок порушення законодавства в галузі мисливського господарства та полювання, затверджених Наказом Міністерства екології та природних ресурсів України та Міністерством аграрної політики та продовольства України погодженого заступником Міністра фінансів України від 19.06.2017 року № 301/222, відшкодовує наступні збитки:
– звірі: олень благородний – 60000 грн.; кабан – 40000 грн.; козуля – 32000 грн.; борсук – 8000 грн.; куниця лісова і кам’яна – 6000 грн.; заєць-русак – 8000 грн. За порушення частини першої статті 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення – порушення правил полювання (полювання без належного на те дозволу, в заборонених місцях, у заборонений час, забороненими знаряддями або способами, на заборонених для добування тварин, допускання собак у мисливські угіддя без нагляду, полювання з порушенням установленого для певної території (регіону, мисливського господарства, обходу тощо) порядку здійснення полювання, яке не мало наслідком добування, знищення або поранення тварин, а також транспортування або перенесення добутих тварин чи їх частин без відмітки цього факту в контрольній картці обліку добутої дичини і порушень правил полювання та в дозволі на їх добування – розмір штрафу для громадян складає від 102 грн. до 1020 грн., а для посадовців від 510 грн. до 1530грн.    

Наголошуємо на обов’язковому дотриманні мисливцями правил полювання, а також правил поводження на полюванні з мисливською вогнепальною зброєю.    Попереджаємо, що впродовж сезону полювання в мисливських угіддях діятимуть рейдові бригади по здійсненню контролю за дотриманням мисливцями правил полювання.

Вживання м’яса від добутих тварин, полювання на яких проводиться за ліцензіями, дозволено тільки після результатів ветсанекспертизи туш всіх добутих тварин і дослідження їх в лабораторії ветмедицини.

Підчас полювання суворо дотримуватись правил техніки безпеки та поведінки в пожежонебезпечний період.