Шалені емоції гравців та вболівальників вирували минулої неділі на волейбольному майданчику в Путильській школі. 23-ій рік поспіль тут проводять турнір пам’яті знаного спортсмена, хорошого педагога і товариша Волошенюка Дениса Костянтиновича. 16 жовтня йому могло б виповнитися 80 років, але струна життя навіки обірвалася на 56-ій осені.

   Щороку турнір допомагають організовувати районна профспілка працівників освіти, ГО ФСТ «Колос» та районна ДЮСШ. У рамках спортивного заходу зустрічаються кращі чоловічі команди району, збирається родина покійного Волошенюка Дениса, друзі, колеги і знайомі. Жодні змагання в районі не відбувалися без участі Дениса Костянтиновича, пригадують рідні. Найбільше він любив баскетбол, а також – волейбол, футбол, займався легкою атлетикою.

   У різні періоди життя працював вчителем у Киселицькій школі, спеціалістом відділу освіти в районі, 15 років очолював райком профспілки працівників освіти. Хороші світлі спогади про його діяльність залишилися у пам’яті Миколи та Любові Шевчуків, Анатолія Нікітюка, Петра Дутчака, Віктора Псарюка, Петра Івончі та інших. Вони пригадували часи, коли Волошенюк Денис здійснював перевірки і вимагав високих результатів у роботі. Адже сам любив працювати на совість, був справедливим і толерантним. А поза навчальним закладом був хорошим другом і порадником.

   На шкільних перервах завжди ганяв із дітьми м’яча, пригадує дружина Євдокія Гаврилівна. А на уроках тримав залізну дисципліну. За це його дуже любили і поважали. Шкода, що дідуся не застали онуки…

   Така людина заслужила, щоб її пам’ятали, переконані знайомі. Тому, щоб ім’я Волошенюка Дениса не загубилося в часі, колишній вчитель Путильської ЗОШ, тренер Бадалій В. П. понад 20 років тому вніс ідею запровадити традиційний турнір. Щоразу на спортивному майданчику охоче зустрічаються і новачки, і постійні учасники волейбольних змагань.

   Цього року за кубок переможця змагалися чотири команди: «Еліт» (Путила), юнаки ДЮСШ, «Черемошна» та ДП «Путильський лісгосп». Кожна гра була емоційно насиченою, а результат – непередбачуваним, оскільки суперників переважно розділювала одна сходинка. Своїх фаворитів активно підтримували вболівальники, а учасники інших команд уважно стежили за технічними моментами ігор та вивчали слабкі сторони спортивних конкурентів.

   Особливо жвавою була гра за статус переможця. У ній зустрілися минулорічний володар кубка ВК «Черемошна» та потужна волейбольна команда Путильського лісгоспу. В результаті наполегливої боротьби кубком заволоділи лісівники. Третє місце дісталося путильській команді «Еліт», а грамотою «За волю до перемоги» нагородили найменших учасників змагань із районної ДЮСШ. Юнаки, до речі, показали гарні результати гри, продемонстрували набуті спортивні навички і вміння, за що були удостоєні запрошення на майбутні турніри.

   Окрім традиційних нагород, команди, судді та інші організатори змагань отримали ще й матеріальну винагороду за сприяння райкому профспілки працівників освіти.

   У ході гри суддівська колегія визначила також кращих гравців турніру, а це учасник команди Путильської ДЮСШ Євген Шеманський, команди «Еліт» Василь Пентюк, команди «Черемошна» - Володимир Мороз та команди Путильського лісгоспу - Микола Малиш. Грамоту за безперервну участь у 23-ох турнірах вручили Миколі Ільчуку. Також ветеран турніру отримав грошову винагороду за сприяння Петра Івончі.

   Церемонію нагородження здійснювала родина покійного Волошенюка Дениса – дружина Євдокія Гаврилівна, сини Анатолій та Костянтин, онуки Богдан і Максим. А на завершальному етапі турніру учасники команд, гості та вболівальники робили пам’ятні фото.