Важкою, але доволі цікавою видалася поїздка до Черемошського лісництва ДП «Путильський лісгосп».  Багато фотографій, цікавих фактів і неймовірних вражень чекало на нас попереду.

      Черемошське лісництво – найвіддаленіше лісництво Путильського лісгоспу, яке  знаходиться в с. Нижній Яловець і розташоване в 55 км від селища Путила, загальною площею 4929,6 га.

      Маленькими кроками йде весна  до Яловичори, навкруги сніг, а біля контори лісництва нас зустріли ніжні підсніжники і квіточки шафрану, що стало справжнім сюрпризом.  Разом з лісничим Анрієм  Васильовичем Чев’юком  прямуємо на озеро.

       Озеро «Буковинське око» знаходиться на висоті 1028м над рівнем моря у масиві Яловичорської гори його глибина понад 10м. Утворилося в результаті зсуву глинистих порід, який перегородив русло невеликого потічка. Біля озера бачимо, що  повним ходом йде  відновлення колиби, також заплановано ремонт трьох бесідок, мангалів, столиків з лавочками, щоб з настанням теплої пори «Буковинське око» радо зустріло своїх гостей. Потурбувалися працівники лісництва і про пернатих, на них чекають нові шпаківні. Стомлені та сповнені вражень вертаємось додому, справа тільки за весною, залишилось дочекатися тепла.