До масштабної програми озеленення долучилися лісівники, 
школярі та всі небайдужі горяни
Ліси вкривають територію України лише на 15,9% при оптимальному показнику лісистості у 20%. Тож у рамках програми Президента “Зелена країна” за три роки буде висаджено мільярд нових дерев. А за 10 років площа лісів збільшиться на 1 мільйон гектарів. До кінця 2024 року лісівники висадять більше 166 тисяч гектарів культур. 
   На Путильщині програму Президента активно впроваджували в життя цілу осінь. Так вдалося висадити 8,1 га нових лісів, для чого використали 32,4 тисячі штук садивного матеріалу. Посадки здійснювалися на території Путильського, Усть-Путильського, Сергіївського і Плосківського лісництв. На спеціальному сайті за посиланням zelenakraina.gov.ua кожен може відстежувати хід висадки лісу в окремих регіонах. Крім того, усі бажаючі мали можливість долучитися до масштабної еко-ініціативи і висадити ліс. Для цього заповнювали спеціальну форму реєстрації на участь в акції “Створюємо ліси разом”. А лісівники безкоштовно надавали садивний матеріал і проводили майстер-класи по садінню лісу.
На початку листопада відбулося урочисте відкриття рекреаційного пункту «Куточок лісівника Путильщини» в Путилі, над яким з весни цього року працювала ціла команда працівників ДП «Путильський лісгосп». Тут посадили більше 30 видів екзотичних дерев, облаштували місця відпочинку та пізнавальний куточок для дорослих і дітей. 
У рамках програми «Зелена країна» лісівники не просто висаджували новий ліс, а й популяризували бережливе ставлення до природи серед дітей. Так ДП «Путильський лісгосп» оголосив конкурс дитячого малюнку на тему: «Зелена країна». Організатори отримали більше 100 малюнків та плакатів у різних вікових категоріях та обрали найкращих. Юні художники отримали відзнаки та чудові подарунки. 
   Підводячи підсумки копіткої кількамісячної роботи, варто зазначити високу згуртованість горян перед спільним завданням – берегти і примножувати лісові багатства краю. І роботи це щодня, навчаючи дітей та внуків.