Якщо люди, ще не відчувають різкого похолодання, бо мінлива погода радує днями без морозів, то птахи уже зимують. Одні відлетіли у теплі краї, а для тих, хто залишився на батьківщині, у природі їжі не вистачає. Тому кожна свідома людина повинна підгодовувати беззахисних пернатих, встановлюючи у своєму саду годівнички. Гарний приклад у цій справі показали представники ДП «Путильський лісгосп» у  рамках міні-проекту «Підгодуймо пташок разом» для якого, лісники Сергіївського лісництва змайстрували  годівнички, в яких будуть підгодовувати пташок дошкільнята Путильського ДНЗ.

   Старші групи разом з вихователями Тетяною Чевюк та Іриною Дулій минулого тижня з нетерпінням очікували візиту гостей з такими корисними подарунками. А поки чекали – згадували усіх пташок, які зимують в Україні, навперебій змагаючись, хто більше знає про їхні звички, смаки та поведінку.

   А згодом разом з представником лісгоспу Оксаною Одажіу, продовжили цю розмову, відгадували загадки, слухали цікаві історії. Вона наголосила, що обов’язково потрібно допомагати пташкам взимку, щоб навесні вони радували нас дзвінкими піснями. Закликала діток встановити та облаштувати місця для корму на своїх подвір’ях та похвалила тих, у кого вони вже є. А ще підготувала не тільки корм для пташиних годівничок, а й годівничку для малят, наповнену солодкими смаколиками. Наприкінці зустрічі вони разом розмістили на деревах нові годівниці. Тож тепер для пернатих не страшна найморозніша зима!