У рамках відзначення Міжнародного дня лісів 20 та 21 квітня 2021 року в Путильському ЗЗСО спільно з працівниками  ДП «Путильський лісгосп»  було проведено низку еколого-просвітницьких заходів, спрямованих на поглиблення еколого-лісівничої освіти підростаючого покоління. Виховними заходами були охоплені учні молодших класів навчального закладу.

 Представники лісового господарства, а саме: в.о.головного лісничого  Синиця Ю.Д. та інженер з лісових культур Євдощек П.В завітали до учнів 4-А (класний керівник - Фрасинюк Л.В.)  та 3-В (класний керівник - Ватаманюк Т.М.)  класів та представили роботу колективу ДП «Путильський лісгосп»,   як дбайливих господарів у лісі.
Інженер з лісових культур Євдощек П.В  провів оглядову екскурсію (презентацію), як відбувається вирощування посадкового матеріалу, створення розсадників лісів і догляд за ними.  .
      Учні  4-А класу прослухали урок-бесіду «Відтворимо ліси разом» від в.о.головного лісничого Синиці Ю.Д., а для учнів 3-В класу було проведено     годину спілкування "Бережіть ліс - зелені легені планети" .

         Спільно з соціальним педагогом закладу Синицею С М. для дітей було проведено тренінг "Я люблю ліс", на якому  кожен учень уявляв себе у ролі дерева під час вправи "Я - дерево". В кінці виховних заходів діти створили спільні плакати з уявно посадженими деревами «Збережемо ліс-збережемо життя».
         І саме більше захоплення та радість діти отримали під час практичного заняття, коли вони разом з дорослими  розвісили   шпаківні на території школи.
  
        Всім людям треба пам’ятати, що ліс – це не тільки безцінний дар природи, але її краса, втілення життя і здоров’я.  Нам просто потрібно намагатися, щоб цю неповторну красу лісів побачили і наші нащадки! Так давайте збережемо багатство нашої природи – наші ліси! Зберегти її – це обов’язок кожного з нас.