12 вересня, у переддень свята працівників лісу, кращих фахівців галузі нагороджували почесними грамотами і відзнаками, говорили про скруту та мріяли про економічні перспективи.

   З цієї нагоди в районному будинку культури відбулися урочистості. Привітати трудоі колективи та вручити нагороди обласного й місцевого рівнів прийшли в. о. голови райдержадміністрації Тетяна Назарова та депутат районної ради, спеціаліст відділу правової, кадрової роботи та комунальної власності районної Дмитро Ославський. Посадовці наголосили на важливості розвитку найбільших і найпотужніших підприємств Путильщини – ДП «Путильський лісгосп» та ДП СЛАП «Карпатський держспецлісгосп», які є головними платниками податків, роботодавцями, меценатами. Також підкреслили роль кожного робітника, який дбає про захист, примноження і раціональне використання лісового фонду Карпат.

  Керівники підприємств Михайло Юрбаш та Василь Буряк підкреслили, що нині сфера переживає непрості економічні часи, численні перевірки з боку державних структур та намагання вплинути на виробництво інших осіб. Але, не зважаючи на тимчасові складнощі, люди, у яких за плечима десятки років трудового стажу, заслуговують на пошанівок від громадськості. Адже щороку збільшуються площі посадки молодих смерічок, удосконалюється переробка деревини, будуються високогірні дороги. Тому й потрібно зберігати престиж професії й вимагати дієвої підтримки з боку держави, щоб зберегти природні багатства високогір’я.

   Також цього дня святковий настрій присутнім підносили творчі виступи вихованців гуртків будинків культури та музичної школи.