Теплою і сухою видалася осінь цьогоріч, але надіятися на таку ж зиму працівники ДП «Путильський лісгосп» не стали і заздалегідь облаштували обігрівальні будиночки і кунги для бригад робітників, які працюють на лісозаготівлі. Всі лісництва поставилися до цього з відповідальністю, адже це є здоров’я і життя людей. Заготовили дрова, утеплили приміщення, все відремонтували.

Один з тиких будиночків ми з колегами навідали цього тижня в Усть- Путильському лісництві урочише Бісків. Приїхавши на місце ми бачимо невеликий будинок з дерев’яними ставнями, заготовленими на цілу зиму дровами,  по- газдівськи прибраною територією, де все на своїх місцях. А в середині по- домашньому тепло і затишно, ще тепла грубка, на шпаргаті обід. Чисто і охайно, не вірю, що тут живуть тільки чоловіки. Там є все необхідне, щоб відпочити після важкої праці у лісі, помитися, зварити їсти, посушити одяг і взуття, виспатися бо завтра знову у ліс.

 На зворотньому шляху повертаємо на деревообробний цех № 2 на Біскові. Обідня перерва, зайшли до робочих у кімнату відпочинку, приємно здивовані, чисто і охайно, тепло і затишно є все необхідне для того, щоб переодягнутися, підігріти чи зварити їжу або просто погрітися.

Ніхто не знає, якою буде зима 2020 року, але безсумнівно в таких умовах нам не страшні найлютіші морози.