Гарною і дуже  теплою видалася в цьому році осінь, городину зібрали, яблучка теж можна і в ліс на прощання заглянути, що і зробив наш колега Олексій цієї суботи.Ліс прийняв гостя щедро: чудові емоції, чотири торби опеньків і гарні фотографії, якими хочемо поділитися.

Опеньки - одні з найулюбленіших і популярних грибів, свою назву вони отримали через місця зростання. Примітно і те, що це гриби - «сімейники», тобто вони ростуть не поодинці, а цілими колоніями, біля одного пенька можна відразу набрати досить багато грибів. Важливо і те, що опеньки володіють багатьма корисними властивостями і є дуже поживною та цінної їжею.

Свіжі гриби опеньки - хороше джерело білка і вітамінів. При цьому вони не перевантажені калоріями. Ось чому їх включають в раціон вегетаріанці і худнуть. Опеньки містять воду і білки, які добре засвоюється організмом, до речі в сухих грибах білка більше ніж в яловичині в 2 рази, так само в них присутні моно- і дисахариди, клітковина. Також вони містять вітамін В2, С, Е, РР, магній, натрій, калій і залізо. Опеньки малокалорійні (22 кКал) і служать прекрасним доповненням під час дієт.

Опеньки, як і інші гриби, дріжджі, водорості і лишайники, містять бета-глюкан - цукру, що входять до складу ліків. Ці сполуки перешкоджають розвитку ракових пухлин, цукрового діабету, гіпертонії і атеросклерозу. Медики рекомендують їх для боротьби зі стафілококом і кишковою паличкою.